Návrat na led se přibližuje

26.11.2020 | David Čížek

Návrat k tréninkům na ledě se pomalu blíží, moudřejší budeme po zasedání vlády v neděli 29.11.. Informace obratem přineseme. Počítáme ale s tím, že pokud tréninky začnou, budou dále bez účasti rodičů. O soutěžích se bude také rozhodovat v dalším týdnu, je však obtížné v této situaci cokoliv předjímat.
Hokej.cz připravil v této hokeji nepřející době nový seriál podcastů, který si budete moci kromě poslechové formy také prohlédnout na online video kanálech. V úvodním díle si můžete vyslechnout názory šéftrenéra Českého hokeje a hlavního trenéra národního týmu Filipa Pešána. Odkaz najdete zde.

STAŇ SE SOBÍKEM

Spartak Soběslav hledá malé hokejové SOBÍČKY

Tréninková činnost oddílu opět zahájena

Od pondělí 19.4. byla opět zahájena tréninková činnost našeho oddílu - zatím pouze v suché přípravě. Během dubna se všechny naše...

Lední hokej zasáhla smutná zpráva

Smutná zpráva zastihla soběslavské hokejisty. Ve věku 78 let zemřel Josef Pánek, dlouholetý hráč, trenér a funkcionář našeho oddílu.

Aktuální informace z klubu

Prezident ČSLH ukončil hokejové soutěže

PF 2021

Kalendář Spartaku na rok 2021