Prezident ČSLH ukončil hokejové soutěže

09.02.2021 | David Čížek

Výkonný výbor Českého hokeje se zabýval hokejovými soutěžemi, které jsou kvůli nouzovému stavu a souvisejícím opatřením s výjimkou Tipsport extraligy a Chance ligy dlouhodobě přerušeny, přičemž není jasné, kdy budou moci pokračovat.

Výkonný výbor pověřil v této souvislosti prezidenta ČSLH Tomáše Krále, aby v případě, kdy bude jasné, že v základní části není možné sehrát v souladu s rozpisem alespoň polovinu utkání, rozhodl o ukončení soutěže.

S ohledem na nejasnou situaci ve vývoji pandemie, byly všechny soutěže, kterých se účastnily týmy OLH Spartak Soběslav ukončeny.

Klubům nabídne ČSLH v takovém případě jiný zápasový program - informace nejsou nyní k dispozici.

Výkonný výbor Českého hokeje apeluje na majitele a provozovatele zimních stadiónů, aby v zájmu zdravého vývoje a sportování dětí a mládeže ledové plochy nerozpouštěli a udržovali stadióny v provozu pro tréninkovou a další činnost mládežnických a amatérských družstev, která bude zahájena, jakmile to opatření vlády a ministerstva zdravotnictví umožní.

STAŇ SE SOBÍKEM

Spartak Soběslav hledá malé hokejové SOBÍČKY

Tréninková činnost oddílu opět zahájena

Od pondělí 19.4. byla opět zahájena tréninková činnost našeho oddílu - zatím pouze v suché přípravě. Během dubna se všechny naše...

Lední hokej zasáhla smutná zpráva

Smutná zpráva zastihla soběslavské hokejisty. Ve věku 78 let zemřel Josef Pánek, dlouholetý hráč, trenér a funkcionář našeho oddílu.

Aktuální informace z klubu

PF 2021

Kalendář Spartaku na rok 2021

Návrat na led se přibližuje