Prezident ČSLH ukončil hokejové soutěže

09.02.2021 | David Čížek

Výkonný výbor Českého hokeje se zabýval hokejovými soutěžemi, které jsou kvůli nouzovému stavu a souvisejícím opatřením s výjimkou Tipsport extraligy a Chance ligy dlouhodobě přerušeny, přičemž není jasné, kdy budou moci pokračovat.

Výkonný výbor pověřil v této souvislosti prezidenta ČSLH Tomáše Krále, aby v případě, kdy bude jasné, že v základní části není možné sehrát v souladu s rozpisem alespoň polovinu utkání, rozhodl o ukončení soutěže.

S ohledem na nejasnou situaci ve vývoji pandemie, byly všechny soutěže, kterých se účastnily týmy OLH Spartak Soběslav ukončeny.

Klubům nabídne ČSLH v takovém případě jiný zápasový program - informace nejsou nyní k dispozici.

Výkonný výbor Českého hokeje apeluje na majitele a provozovatele zimních stadiónů, aby v zájmu zdravého vývoje a sportování dětí a mládeže ledové plochy nerozpouštěli a udržovali stadióny v provozu pro tréninkovou a další činnost mládežnických a amatérských družstev, která bude zahájena, jakmile to opatření vlády a ministerstva zdravotnictví umožní.

Týden hokeje v Soběslavi

Ve středu 22. 9. 2021 proběhla na zimním stadionu v Soběslavi akce Týden hokeje.

Podmínky pro vstup na utkání mužů a rozpis sezóny

S ohledem na platná nařízené vlády ČR přistupujeme k zavedení těchto opatření pro návštěvy zápasů mužů na obou tribunách.

Spartak byl Motoru vyrovnaným soupeřem

Víkendové dvoukolo ligy mladších žáků znamenalo pro náš tým nedělní klání s týmem budějovického Motoru.

Medvědi nad síly mladších žáků

Telčští Draci si odvezli jasnou výhru

Pohár starosty města mladšího žactva odjel do Chebu

Budějovický Samson si odváží pohár vítěze memoriálu Pavla Háka