Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Utkání

 
Muži: Soutěž mužů zobrazit tabulku
 
kolo datum domácí hosté    
2. čt 28.9. OLH Spartak Soběslav TJ Sokol Radomyšl 7:4 (4:2,2:2,1:0)
3. ne 1.10. HC Vajgar Jindřichův Hradec OLH Spartak Soběslav 7:4 (1:1,2:3,4:0)
4. ne 8.10. OLH Spartak Soběslav TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 5:7 (2:2,2:3,1:2)
5. so 14.10. HC Milevsko 2010 OLH Spartak Soběslav 4:6 (0:2,0:1,4:3)
6. so 21.10. OLH Spartak Soběslav SK Telč 3:2 (3:1,0:1,0:0)
7. ne 22.10. HC Strakonice OLH Spartak Soběslav 4:5 (2:0,1:2,1:3)
8. ne 29.10. OLH Spartak Soběslav TJ Hluboká nad Vltavou 8:4 (0:1,3:0,5:3)
9. ne 5.11. HC Slavoj Český Krumlov OLH Spartak Soběslav 7:4 (2:1,3:2,2:1)
10. ne 12.11. OLH Spartak Soběslav TJ Jiskra Humpolec 4:7 (1:3,0:2,3:2)
11. pá 17.11. HC Vimperk OLH Spartak Soběslav 1:6 (0:2,0:3,1:1)
12. ne 19.11. OLH Spartak Soběslav HC Tábor "B" 3:0 (0:0,2:0,1:0)
13. ne 26.11. HC Lední medvědi Pelhřimov "B" OLH Spartak Soběslav 4:10 (2:6,1:0,1:4)
15. ne 10.12. TJ Sokol Radomyšl OLH Spartak Soběslav 5:3 (2:2,2:0,1:1)
16. ne 17.12. OLH Spartak Soběslav HC Vajgar Jindřichův Hradec 1:3 (0:0,1:3,0:0)
17. so 6.1. TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí OLH Spartak Soběslav 7:6 pp (2:1,1:2,3:3 - 1:0)
18. ne 14.1. OLH Spartak Soběslav HC Milevsko 2010 4:5 (0:3,2:1,2:1)
19. so 20.1. SK Telč OLH Spartak Soběslav 8:4 (4:2,0:1,4:1)
20. ne 28.1. OLH Spartak Soběslav HC Strakonice 5:6 pp (3:0,2:1,0:4-0:1)
21. pá 2.2. TJ Hluboká nad Vltavou OLH Spartak Soběslav 6:7 pp (2:2,2:3,2:1-0:1)
22. ne 4.2. OLH Spartak Soběslav HC Slavoj Český Krumlov 4:5 (1:3,1:1,1:1)
23. so 10.2. TJ Jiskra Humpolec OLH Spartak Soběslav 2:8 (1:3,0:3,1:2)
24. ne 18.2. OLH Spartak Soběslav HC Vimperk 7:2 (2:1,2:1,3:0)
25. ne 25.2. HC Tábor "B" OLH Spartak Soběslav 7:4 (1:0,4:2,2:2)
26. ne 4.3. OLH Spartak Soběslav HC Lední medvědi Pelhřimov "B" 15:3 (1:1,4:1,10:1)
Rozpisy zápasů
 
Muži:
 
Soutěž mužů
 
 
Starší žáci:
 
Soutěž SŽ
 
 
Mladší žáci:
 
Soutěž MŽ
 
 
Aktuální články
Přípravka obstála na Slávii

Silně obsazený turnaj na pražské Slávii absolvovala se ctí naše přípravka. Postupně změřila síly s HC Slovan Ústím n. Labem, HC...

 
Sobíci čtvrtí na GASTRO cupu

Poslední turnaj sezóny mají za sebou naši druháčci. Na druhé ploše budějovické Budvar arény sehráli čtyři utkání s jihočeskými...

 
Čtvrté třídy mají stříbro z Turnaje o pohár Jiřího Lály

  Závěrečného domácího turnaje soběslavské přípravky O pohár Jiřího Lály se zúčastnili týmy SLAVIE PRAHA, MOTORU...

 
Banes cup 2018 - výsledky
 
LED PROFES cup měl pro druháky bramborovou příchuť
 
Poslední zápas sezony přípravce nevyšel
 
Sobíci zakončili sezónu na domácím ledě
 
ALFA CUP 2018 - ročník narození 2011
 
Mezinárodní turnaj starších žáků "Banes cup 2018"
 
Přípravka otočila zápas s IHC Písek
 
Utkání
Muži | Neděle 25.02.2018, 17:00
HC Tábor "B" - OLH Spartak Soběslav
7:4 (1:0,4:2,2:2)
 
Muži | Neděle 04.03.2018, 17:00
OLH Spartak Soběslav - HC Lední medvědi Pelhřimov "B"
15:3 (1:1,4:1,10:1)
 
Starší žáci | Sobota 03.03.2018, 10:00
HC Slavoj Český Krumlov - OLH Spartak Soběslav
2:6 (1:3,1:1,0:2)
 
Starší žáci | Neděle 11.03.2018, 11:30
OLH Spartak Soběslav - HC Domažlice
3:2 (2:1,1:0,0:1)
 
Mladší žáci | Sobota 03.03.2018, 12:00
HC Slavoj Český Krumlov - OLH Spartak Soběslav
12:1 (4:0,4:0,4:1)
 
Mladší žáci | Neděle 11.03.2018, 09:30
OLH Spartak Soběslav - HC Domažlice
21:1 (5:1,6:0,10:0))
 
 
OLH Spartak Soběslav - webmaster: maca.vladimir@centrum.cz RSS