Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Utkání

 
Muži: Soutěž mužů zobrazit tabulku
 
kolo datum domácí hosté    
přátelské utkání ne 1.9. OLH Spartak Soběslav TJ Hluboká nad Vltavou 5:3 (1:1,2:2,2:0)
1. ne 22.9. OLH Spartak Soběslav HC Slavoj Český Krumlov 3:7 (0:3,1:3,2:1)
2. so 28.9. HC Milevsko 2010 OLH Spartak Soběslav 2:5 (1:1,1:2,0:2)
3. ne 6.10. OLH Spartak Soběslav TJ Jiskra Humpolec 4:3 (1:1,2:2,1:0)
4. ne 13.10. OLH Spartak Soběslav TJ Božetice 8:1 (3:0,2:1,3:0)
5. ne 20.10. HC Vimperk OLH Spartak Soběslav 6:4 (2:2,2:0,2:2)
6. po 28.10. OLH Spartak Soběslav TJ Sokol Radomyšl 0:6 (0:3.0:1,0:2)
7. so 2.11. TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí OLH Spartak Soběslav 4:3 (1:2,1:0,2:1)
8. ne 10.11. OLH Spartak Soběslav TJ Hluboká nad Vltavou 5:4 pp (3:1,0:2,1:1,1:0)
9. so 16.11. HC Strakonice OLH Spartak Soběslav 9:4 (2:1,3:1,4:2)
10. ne 24.11. OLH Spartak Soběslav HC Vajgar Jindřichův Hradec 9:1 (3:0,1:1,5:0)
11. so 30.11. HC Pelhřimov OLH Spartak Soběslav 5:4 (3:1,2:1,0:2)
12. ne 8.12. HC Slavoj Český Krumlov OLH Spartak Soběslav 2:3 (0:1,0:0,2:2)
13. ne 15.12. OLH Spartak Soběslav HC Milevsko 2010 9:2 (3:0,4:1,2:1)
14. pá 20.12. TJ Jiskra Humpolec OLH Spartak Soběslav 6:1 (0:0,4:0,2:1)
15. ne 5.1. TJ Božetice OLH Spartak Soběslav 2:5 (1:2,0:1,1:2)
16. so 11.1. OLH Spartak Soběslav HC Vimperk 5:2 (2:2,1:0,2:0)
17. so 18.1. TJ Sokol Radomyšl OLH Spartak Soběslav 4:2 (1:1,1:1,2:0)
18. ne 26.1. OLH Spartak Soběslav TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 6:2 (2:0,2:1,2:1)
19. ne 2.2. TJ Hluboká nad Vltavou OLH Spartak Soběslav 4:5 (2:0,0:4,2:1)
20. ne 9.2. OLH Spartak Soběslav HC Strakonice 9:2 (1:2,3:0,5:0)
21. ne 16.2. HC Vajgar Jindřichův Hradec OLH Spartak Soběslav 3:4 (1:2,2:1,0:1)
22. ne 23.2. OLH Spartak Soběslav HC Pelhřimov 7:6 sn (4:2,1:2,1:2,1:0)
1. pá 28.2. TJ Jiskra Humpolec OLH Spartak Soběslav 2:1 pp (0:0,0:1,1:0,1:0)
2. ne 1.3. OLH Spartak Soběslav TJ Jiskra Humpolec 9:3 (3:0,2:0,4:3)
3. st 4.3. TJ Jiskra Humpolec OLH Spartak Soběslav 3:7 (0:4,0:1,3:2)
Semifinále pá 6.3. TJ Sokol Radomyšl OLH Spartak Soběslav 4:5 (2:2,2:1,0:2)
Semifinále ne 8.3. OLH Spartak Soběslav TJ Sokol Radomyšl 8:3 (2:0,4:1,2:2)
Finále pá 13.3. HC Pelhřimov OLH Spartak Soběslav 19:00
Finále ne 15.3. OLH Spartak Soběslav HC Pelhřimov 17:00
Rozpisy zápasů
 
Muži:
 
Soutěž mužů
 
 
Junioři:
 
Soutěž juniorů
 
 
Dorost:
 
Soutěž dorostu
 
 
Starší žáci:
 
Soutěž SŽ
 
 
Aktuální články
ZRUŠENÍ VŠECH UTKÁNÍ!!!

Na základě rozhodnutí VV ČSLH jsou všechna utkání v ledním hokeji řízená ČSLH k dnešnímu dni 12.3. 2020 ZRUŠENA!!!Jedná se...

 
Tábor byl souboji čtvrtých tříd lepším týmem

Předposlední mistrovské klání letošní sezóny mají za sebou hráči 4. tříd, kteří přivítali na domácím ledě táborské Kohouty.

 
Finále!!! Spartak nedal Radomyšli šanci

OLH Spartak Soběslav - TJ Sokol Radomyšl8 : 3 (2:0, 4:1, 2:2)Branky a nahrávky: 10. Hraňo (Dančišin), 20. Dančišin (Hraňo), 23. Žákovský,...

 
Mělník neměl nárok, 3 body jedou k Lužnici
 
Těžký mač rozhodl Milan Dančišin
 
Spartak v semifinále
 
Spartak rázně uhasil Jiskru, rozhodne se ve středu
 
Mladší žáci si pohráli s Lokomotivou
 
Sobíci neobstáli u krumlovských Medvědů
 
Mečbol získala v prodloužení Jiskra
 
Utkání
Muži | Pátek 06.03.2020, 19:30
TJ Sokol Radomyšl - OLH Spartak Soběslav
4:5 (2:2,2:1,0:2)
 
Muži | Neděle 08.03.2020, 17:00
OLH Spartak Soběslav - TJ Sokol Radomyšl
8:3 (2:0,4:1,2:2)
 
Junioři | Neděle 08.03.2020, 10:30
HC Junior Mělník - OLH Spartak Soběslav
2:8 (1:2,1:5,0:1)
 
Dorost | Sobota 07.03.2020, 10:00
OLH Spartak Soběslav - HC Chotěboř
11:2 (5:1,4:1,2:0)
 
Starší žáci | Pátek 23.08.2019, 08:30
OLH Spartak Soběslav - HC Slavoj Český Krumlov
10:2 ()
 
Mladší žáci | Sobota 19.01.2019, 13:30
OLH Spartak Soběslav - TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí
6:5 (3:1,2:2,1:2)
 
 
OLH Spartak Soběslav - webmaster: maca.vladimir@centrum.cz RSS